HAFTALIK TURLAR

Görünüm:

ANTALYA - DEMRE - PAMUKKALE - SALDA GÖLÜ TURU (6 GECE,7 GÜN)

Antalya, Demre, Pamukkale Haftalık Turu ile Unutulmaz Bir Macera! Antalya'nın eşsiz güzellikleri, Demre'nin tarihi zenginlikleri ve Pamukkale'nin doğal harikalarıyla dolu bir haftalık kaçamak için hazır mısınız? Bu tur, size unutulmaz anılar ve keşifler sunmak için tasarlandı. Antalya'da Tarihi Bir Yolculuk: Akdeniz'in Huzur Dolu Kıyıları Antalya'nın sıcak güneşi sizi çağırıyor! Antik kalıntılardan uzaklaşın ve Kale içinin renkli sokaklarıyla ünlü mahalleleri keşfedin ve Akdeniz'in berrak sularında yüzün. Şehrin en ünlü düden şelalesini ziyaret edin ve de Antalya'nın ünlü deri ve kuyum mağazalarında alışveriş fırsatını kaçırmayın! Demre ve Myra'nın Esrarengiz Hikâyesi: Myra'nın antik kentinde dolaşırken tarihle iç içe bir yolculuk. Tekne turu ile Kekova'nın mistik güzellikleri sizi büyüleyecek. Dilerseniz Aziz Nikolas’ın kilisesini ve mezarını ziyaret edebilirsiniz. Pamukkale'nin Beyaz Cenneti: Doğanın eşsiz bir armağanı olan Pamukkale'nin traverten terasları ve antik Hierapolis kentiyle buluşun. Termal suların şifalı etkilerini hissedin. Kaçırılmayacak bir fotoğraf molası için Salda Gölü, doğanın eşsiz güzellikleriyle sizi karşılıyor. Berrak turkuaz suyu ve etkileyici manzarasıyla Salda Gölü, unutulmaz anlar yaşamanız için ideal bir destinasyon. Serbest Zaman ve Keyif: Tur programında size özel serbest zamanlarla, istediğiniz gibi vakit geçirme özgürlüğü. İster alışveriş yapın, ister plajda rahatlayın! Antalya'nın Güzelliklerini Keşfedin: Turun son gününde Antalya'nın sunduğu serbest zamanla, şehri daha yakından tanıma fırsatı, aynı zamanda size ve tercihinize özel dilediğiniz tur yaptırabilirsiniz. Bu tur, konforlu konaklamalar, lezzetli yemekler ve uzman rehberler eşliğinde unutulmaz bir tatil vadediyor. Haydi, Antalya, Demre, Pamukkale'de keşfe çıkma vakti!

'dan başlayan fiyatlarla
detaylar
'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

Batı Anadolu İncileri

Bir hafta sürecek Anadolu turu, Türkiye'nin en büyük şehri, kültürel ve tarihi bir merkez olan İstanbul'da başlıyor. Turistler ilk iki günü Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii gibi şehrin ünlü simge yapılarını keşfederek geçirecekler. Ayrıca Boğaz boyunca keyifli bir gemi yolculuğu yapacaklar. Tur daha sonra turistlerin Asya ve Avrupa arasındaki Çanakkale Köprüsü'nü geçecekleri ve Truva antik kentini ziyaret edecekleri Marmara Denizi bölgesine yöneliyor. Tur oradan geceyi geçirecekleri Ayvalık'a devam edecektir. Ertesi gün Efes antik kentini ziyaret edecekler, burada Meryem Ana Evi'ni ziyaret edecekler ve iyi korunmuş antik kalıntıları görecekler. Daha sonra Kuşadası'na gidecekler ve geceyi orada geçirecekler. Tur daha sonra çarpıcı beyaz terasları ve Hierapolis antik kalıntıları ile ünlü Pamukkale'ye gidecek. Turistler doğal kaplıcalara dalacak ve geceyi bir termal spa otelinde geçireceklerdir. Son olarak tur, Akdeniz'in popüler sahil kenti Antalya'ya doğru yola çıkıyor. Ziyaretçiler, turu tamamlamak üzere İstanbul'a dönmeden önce şehrin plajlarını, şelalelerini ve antik kalıntılarını keşfederek iki gün geçirecekler. Genel olarak tur, ziyaretçilere Türkiye'nin en güzel ve ikonik yerlerinden bazılarında kültürel, tarihi ve doğal deneyimleri bir arada sunuyor.

'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ANTALYA-PAMUKKALE-KAPADOKYA TURU(6 gece 7 gün)

Antalya, Pamukkale ve Kapadokya Turu: Keşif Dolu Bir Macera! Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmek için hazır mısınız? Antalya, Pamukkale ve Kapadokya Turu ile unutulmaz bir yolculuğa çıkın. Bu tur, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri ve benzersiz kültürel deneyimleri bir araya getiriyor. Antalya: Akdeniz'in incisi Antalya'da, tarihi kalıntılarla dolu Antik Roma dönemine ait yerleri keşfedin. Şehrin tarihi dokusunu hissedin ve güneşin altında kumsallarda dinlenin. Pamukkale: Pamukkale'nin bembeyaz traverten terasları, sıcak termal sularıyla ünlüdür. Bu eşsiz doğa harikası, tarihle doğanın muhteşem buluşmasıdır. Antik Hierapolis şehrini ziyaret edin ve sıcak su kaynaklarından oluşan termal havuzlarda rahatlayın. Kapadokya: Masalsı atmosferiyle ünlü Kapadokya, peri bacaları, yer altı şehirleri ve tarihi kiliseleriyle sizi büyüleyecek. Sıcak hava balonu turuyla bölgenin nefes kesen manzarasını kuşbakışı izleyin. Bu tur, tarih, doğa ve kültürle dolu unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor. Antalya, Pamukkale ve Kapadokya'nın eşsiz güzelliklerini keşfedin, yerel lezzetleri tadın ve bu muhteşem destinasyonlarda unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın!

'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

İSTANBUL-KAPADOKYA-ANTALYA TURU (6 GECE-7 GÜN)

Eşsiz bir macera için hazır mısınız? İstanbul'dan başlayarak Kapadokya'nın masalsı güzelliklerine ve Antalya'nın sıcak kucaklayışına kadar uzanan turumuza katılın! Saraylar ve köprüler, Camiiler ve kiliseler şehri. İstanbul: İstanbul'da tarihle iç içe bir yolculuğa çıkın! Aya Sofia ve Topkapı Sarayı'nın büyüsüne kapılın. Modern kafelerle dolu sokaklarda kaybolun ve Boğaziçi'nin manzarasında huzurlu anlar yaşayın. Kapadokya: Güzel atlar ülkesi ve Periler Diyarı Kapadokya'nın eşsiz kaya oluşumlarının arasında kaybolun! Sıcak hava balonuyla gökyüzüne yükselin, yer altı şehirlerinde tarihi keşfedin. Doğanın armağanı olan mağara otellerde unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşayın. Antalya: Akdeniz'in Huzur Dolu Kıyıları Antalya'nın sıcak güneşi sizi çağırıyor! Antik kalıntılardan uzaklaşın ve Kale içinin renkli sokaklarıyla ünlü mahalleleri keşfedin ve Akdeniz'in berrak sularında yüzün. Şehrin en ünlü düden şelalesini ziyaret edin ve de Antalya'nın ünlü deri ve kuyum mağazalarında alışveriş fırsatını kaçırmayın!

'dan başlayan fiyatlarla
detaylar