ANTALYA-PAMUKKALE-KAPADOKYA TURU(6 gece 7 gün)

ANTALYA-PAMUKKALE-KAPADOKYA TURU(6 gece 7 gün)

450,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla

Antalya, Pamukkale ve Kapadokya Turu: Keşif Dolu Bir Macera! Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmek için hazır mısınız? Antalya, Pamukkale ve Kapadokya Turu ile unutulmaz bir yolculuğa çıkın. Bu tur, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri ve benzersiz kültürel deneyimleri bir araya getiriyor. Antalya: Akdeniz'in incisi Antalya'da, tarihi kalıntılarla dolu Antik Roma dönemine ait yerleri keşfedin. Şehrin tarihi dokusunu hissedin ve güneşin altında kumsallarda dinlenin. Pamukkale: Pamukkale'nin bembeyaz traverten terasları, sıcak termal sularıyla ünlüdür. Bu eşsiz doğa harikası, tarihle doğanın muhteşem buluşmasıdır. Antik Hierapolis şehrini ziyaret edin ve sıcak su kaynaklarından oluşan termal havuzlarda rahatlayın. Kapadokya: Masalsı atmosferiyle ünlü Kapadokya, peri bacaları, yer altı şehirleri ve tarihi kiliseleriyle sizi büyüleyecek. Sıcak hava balonu turuyla bölgenin nefes kesen manzarasını kuşbakışı izleyin. Bu tur, tarih, doğa ve kültürle dolu unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor. Antalya, Pamukkale ve Kapadokya'nın eşsiz güzelliklerini keşfedin, yerel lezzetleri tadın ve bu muhteşem destinasyonlarda unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın!

Tur Detayları

1 gün. Antalya havalimanında rehber tarafından karşılama, ve otele transfer. Otelde rehber tarafından yapılacak info sonrasında serbest zaman.

2 gün. Panoramik Antalya şehir turu + alışveriş duraklar ı+ öğle yemeği. Profesyonel rehberin anlatım eşliğinde ziyaret edilecek yerlerden: Aspendos su kemerleri, portakal bahçesi, Düden şelalesi, Konyaaltı panorama foto molası. Alışveriş için  deri ve kuyum mağazaları ziyaret edilecektir. Otele dönüş serbest zaman.

3 gün. Sabah 05:00 Antalya otelden çıkış Pamukkale (Denizli) istikametinde otobüs hareket eder. Korkuteli'nde  yapılacak moladan sonra yaklaşık 2.5 saatlik yolculuk sonrası Pamukkale'ye varış. Ziyaret edilecek yerler: Antik Hierapolis kenti, beyaz travertenler, Kleopatra havuzu (ücretli). Alışveriş için Tekstil fabrikası ve yağlar, yöresel tatlılar ve meyve şarapları için yerli Mahzen ziyaret edilecektir. Tur sonrası Semazen gösterisi (30 dk),daha sonra termal otelde geceleme.

4 gün. Sabah 06:00 Pamukkale Balon turu (ücretli), Onix taş mağazası ziyareti sonrası otobüs Kapadokya'ya doğru hareket eder. Akşehir'de öğle yemeği sonrası Konya, Aksaray, Nevşehir istikametinde bölgeye varış, otelde geceleme.

5 gün. 05:30 Kapadokya Balon uçuşu veya Balon izleme +Aşıklar vadisi turu (ücretli) , 09:30 Kapadokya panoramik tur ,ziyaret edilecek yerlerden: Devrent vadisi, Ortahisar kalesi panoraması, Çardak yeraltı şehri, Uç hisar kalesi panorama. Kapadokya yöresel çerez ve tatlılar için Beyzade çarşısı ve Sultan seramik mağazası ziyaret edilecektir. Tur sonu isteğe bağlı jeep-safari(gün batımı) at safari, atv safari veya Türk gecesi turları yapılır.

6 gün. Sabah 08:00 Otelden çıkış ,Konya'da Mevlana müzesi ve camii ziyaretinden sonra yöresel Konya öğle yemeği, Akseki'de moladan sonra Antalya'ya varış, otelde geceleme .İsteğe bağlı Hamam turu(ücretli).

7 gün. Tur sonu Antalya havalimanına transfer.

Modelli konforlu otobüs
Prof rehber hizmeti
Sigorta
Müze girişleri
5-4 yıldızlı otellerde konaklama
Sabah kahvaltısı Akşam yemeği
Havalimanı transferleri
Öğle yemeği
Ekstra turlar
Kleopatra havuzu (Pamukkale)
Şahsi harcamalar
Tur esnasında ,programa uyumluluk mecburidir, ziyaret edilecek ören yerleri, müzeler, mağazalar ve diğer yerler değiştirilemez.
  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 450,00 USD
  • Tek Kişilik Oda 450,00 USD
  • Odada 3. Kişi 0,00 USD
  • Çocuk (2-10) 400,00 USD
  • Bebek (0-2)0,00 USD