ÖZEL TURLAR

Görünüm:

ÖZEL ANTALYA MÜZELERİ TURU

Antalya'nın tarihi kalbine doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkın! Sizi bu büyülü şehrin zengin mirasıyla buluşturacak eşsiz bir özel müze turu sunuyoruz.Antalya Arkeoloji Müzesi'nde bize katılın, muhteşem kazılara ve keşiflere kendiniz tanık olun. Antalya tarihinin antik sırlarını keşfedin, eşsiz eserlerle karşılaşın ve kendinizi eski uygarlıklar çağına bırakın.Ardından tarihi Kaleiçi bölgesinde bulunan Suna ve İnan Kıraç Etnografya Müzesi'ne gideceğiz. Burada kendinizi bir kültür ve gelenek dünyasına kaptıracak, geçmişte bu topraklarda yaşayan insanların yaşamları ve gelenekleri hakkında bilgi edineceksiniz. İster zarif el sanatlarını, el işlerini keşfedin ister sadece müzenin atmosferinin tadını çıkarın, burada geçirdiğiniz her dakika unutulmaz olacak. Rehberli turlarımız, bu büyüleyici yolculukta size eşlik edecek deneyimli rehberler tarafından yönetilmektedir. Yolculuğunuzu daha da heyecanlı kılmak için ilginç gerçekleri ve büyüleyici hikayeleri paylaşacaklar. Geçmişin ruhunu hissetme, Antalya'nın mirasını keşfetme ve unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatını kaçırmayın. Turunuzu bugün ayırtın ve heyecan verici bir maceraya atılın Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

200,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ÖZEL DEMRE MYRA KEKOVA TURU

Noel Baba olarak da bilinen Aziz Nikolaos'un evi olan Demre'nin antik kalıntılarını keşfedin ve Myra'da Likya uygarlığının sırlarını ortaya çıkarın. Aziz Nikolaos Kilisesi'ni, Myra antik tiyatrosunu ve kayaya oyulmuş mezarları ziyaret edin ve lezzetli bir Akdeniz öğle yemeğinin tadını çıkarın . Türkiye'nin en büyüleyici bölgelerinden birini keşfetme fırsatını kaçırmayın. Demre-Myra turumuz için yerinizi hemen ayırtın!

685,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ÖZEL SAGALASSOS + SALDA GÖLÜ TURU

Heyecan Verici Sagalassos ve Salda Gölü Turumuz ile Türkiye'nin Doğa Harikalarını Keşfedin! Profesyonel Rehber eşliğindeki turlarımızla Türkiye'nin nefes kesen güzelliğini keşfetmek için unutulmaz bir yolculuğa çıkın. Bir zamanlar büyük bir uygarlığın iyi korunmuş şehir kalıntılarına hayran kalabileceğiniz Sagalassos antik kentini ziyaret edin.Daha sonra Türkiye'nin en derin tatlı su göllerinden biri olan Salda Gölü'nün turkuaz sularına dalın.. Deneyimli rehberlerimiz ve kapsamlı seyahat programlarımız ile Sagalassos, Salda Gölü turumuz, Türkiye'nin doğa harikalarını en iyi şekilde deneyimlemenin mükemmel bir yoludur. Şimdi rezervasyon yapın ve bir keşif yolculuğunda bize katılın!.

450,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ÖZEL PAMUKKALE TURU

“Zoriona Travel” ile özel bir tura çıkarak Pamukkale'nin güzelliğini keşfedin. Yüzyıllardır dünyanın her köşesinden gelen ziyaretçilerini büyüleyen kaplıcalara ve yüksek beyaz teraslara dalın. Özel bir rehberle, bu doğa harikasının zengin tarihini ve kültürel önemini keşfetme esnekliğine sahip olacaksınız. Baştan sona özel Pamukkale turumuz size kişiselleştirilmiş ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak için tasarlanmıştır. İster yalnız ister arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat ediyor olun, emrinizde özel bir aracınız ve rehberiniz olacak ve bu büyüleyici sitenin samimi ve rahat bir şekilde keşfedilmesini sağlayacaksınız. Şimdi rezervasyon yapın ve Pamukkale'nin neden Türkiye'nin en eşsiz ve hayranlık uyandıran destinasyonlarından biri olarak kabul edildiğini görün. Ekibimiz, hayalinizdeki özel turu planlamanıza yardımcı olmak için bugün sizi bekliyor!"

600,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ÖZEL PERGE ASPENDOS KURŞUNLU ŞELALESİ TURU

Perge, Aspendos ve Kurşunlu Şelalesi Turumuzla Antalya bölgesinin gizli kalmış cevherlerini keşfedin. Bu kapsamlı tur sizi bölgedeki en çarpıcı antik kalıntılar, nefes kesen tiyatrolar ve sakin şelaleler arasında bir yolculuğa çıkarıyor. Turunuza Türkiye'nin en iyi korunmuş antik kentlerinden biri olan Perge'de başlayın. Özel rehberiniz bu eski Roma şehrinin zengin tarihi hakkında fikir verirken, etkileyici akropol, anıtsal kapı ve zarif hamamlara hayret edin. Ardından, dünyanın en iyi korunmuş antik tiyatrolarından biri olan muhteşem Aspendos Tiyatrosu'nu ziyaret edin. Üst katlardan büyüleyici manzaralara ve antik mimarların beceri ve işçiliğine hayran kalacağınızdan eminiz. Son olarak, sakin bir ortamda çağlayan suların büyüleyici fotoğraflarını çekebileceğiniz Kurşunlu Şelalesi'nin güzelliğini yakalayın. Profesyonel Rehber eşliğinde ilgi alanlarınıza ve programınıza göre kişiselleştirilmiş bir deneyimin keyfine varacaksınız. Hemen rezervasyon yaptırın ve ekibimizin unutulmaz Perge, Aspendos ve Kurşunlu Şelalesi deneyiminizi kaçırmayınız.

350,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ÖZEL KALEİÇİ (ANTALYA ) YÜRÜYÜŞ TURU

Kaleiçi yürüyüş turumuzla ,profesyonel rehber eşliğinde kendinizi Antalya'nın zengin tarihi ve kültürüne bırakın.. Antalya'nın antik mimarisinin, çarpıcı simge yapılarının ve gizli mücevherlerinin ardındaki büyüleyici hikayeleri keşfedin. Şehrin eski dar sokaklarını, ışıl-ışıl renkli çarşılarını ve tarihi mekanlarını keşfederken sizi zamanda yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz. Roma döneminden Osmanlı dönemine kadar Antalya'nın zengin kültürel mirası hakkında bilgi edinin ve şehrin günümüz yaşam tarzı ve gelenekleri hakkında fikir edinin. Kolay rezervasyon ve rekabetçi fiyatlar sayesinde Antalya'da kültürel yürüyüş turunuzu planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu yürüyüş turumuz ile zengin kültürünü ve tarihini deneyimleme fırsatını kaçırmayın. Şimdi rezervasyonunuzu yapın, ve zaman içinde unutulmaz bir yolculuğa hazır olun!

200,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar

ARİKANDA & LİMİRA TURU

Finike bölgesinde yer alan iki antik kent olan Arykanda ve Limira'yı kapsayan büyüleyici turumuzla zamanda geriye gidin! Toros Dağları'nın yükseklerinde yer alan antik bir kent olan Arykanda'nın sırlarını ortaya çıkarın. İyi korunmuş Tiyatro, tapınaklar ve karmaşık mozaikler de dahil olmak üzere iyi korunmuş kalıntılarını keşfedin. Çevredeki vadilerin nefes kesici manzaralarına hayran kalın ve kendinizi bu eski uygarlığın büyüleyici tarihine ve kültürüne bırakın. Zengin bir mirasa sahip bir başka antik kent olan Limira'ya yolculuğunuza devam edin. Bir Roma tiyatrosu, bazilika ve nekropolün etkileyici kalıntılarına sahip arkeolojik alanını keşfedin. Tarih, arkeoloji ve doğal güzellikleri büyüleyici bir deneyimde birleştiren bu olağanüstü tur için rezervasyonu şimdi yapın , profesyonel rehberimizin anlatım eşliğinde ve konforlu ulaşım ile geçmişe doğru kesintisiz ve sürükleyici bir yolculuğun tadını çıkarın.

450,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla
detaylar